У Херсоні планують реконструювати центральну набережну

Одне із найпопулярніших місць для відпочинку у Херсоні – набережна на проспекті Ушакова, яка знаходиться поблизу туристичного комплексу «Фрегат».

Щодня, особливо у вечірній час, там збираються сотні херсонців, щоб прогулятися набережною біля Дніпра. Також вона користується неабияким попитом серед організаторів фестивалів, які проходять у місті.

Натомість, не дивлячись на свою популярність, набережна знаходиться далеко не у найкращому стані.

Для того, щоб зробити набережну на проспекті Ушакова комфортнішою, доступнішою та привабити до неї більше місцевих мешканців та туристів планується її реконструкція.

Так, ПРАТ «Туристичний комплекс «Фрегат» оголосила про проведення закритого архітектурного конкурсу, де буде обрано найкращі пропозиції щодо відновлення набережної та туристичного комплексу «Фрегат». Відповідне оголошення було розміщено на офіційному сайті Херсонської міськради.

Призовий фонд конкурсу склав 27 тис. грн. Автор найкращого проекту із реконструкції набережної отримає приз у розмірі 15 тис. грн. Конкурсанти, які займуть друге та третє місце будуть нагороджені грошовими призами у розмірі 10 й 5 тис. грн відповідно. Наразі для відбору пропозицій був сформований склад журі. До його складу увійшли чиновники, депутати та архітектори.

Також переможець конкурсу отримає змогу в подальшому зайнятися розробкою містобудівної документації із реконструкції набережної та туристичного комплексу «Фрегат».

Аркадій ЛІСНІЧУК
"Гривна"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон