У Херсоні продовжується літнє свято «Діти - щастя квіти»

Літні свята від команди Громадської платформи Рожкова Юрія "Добро переможе" продовжуються!

Кілька днів поспіль, щодня на дитячих майданчиках та у дворах відбуваються зустрічі з місцевими мешканцями, зокрема, на вул. Текстильників, 9, майданчику ЗОШ № 5. А сьогодні увечері свято «Діти - щастя квіти» завітає на Кулика, 131! Традиційно, для усіх вхід вільний.

На малюків чекають розваги, солодощі, ігри від аніматорів та феєрверк позитивних емоцій. Дорослим, як завжди, більш до вподоби яскравий концерт артистів Херсонської обласної філармонії. Тож, кожен обере собі відпочинок до душі!

Неллі Алієва, директор школи № 5 розповіла:

«Ми з батьками і дітьми вже давно із цікавістю спостерігали за святами «Діти - щастя квіти», що проводить у дворах Херсона та передмістя Рожков Юрій і також вирішили запросити організаторів. Тим більше, що наші місцеві жителі добре знають його як друга і мецената школи! Кілька років тому він, у співпраці з Міжнародними фондами, подарував нам меблі: парти та стільці. Цього літа привіз вже одномісні комплекти, відповідно до нових державних стандартів. Ми вдячні Рожкову за підтримку! А від сьогодні і за чудове свято, літній настрій та родинний відпочинок!»


Лідер Громадської платформи "Добро переможе" підкреслив:

«Просто чудово, що ми разом можемо дбати про здорове дозвілля дітей! Адже, літо - пора відпочинку на спортивних майданчиках, у дворах, парках, а не на диванах з гаджетами! Ми це добре розуміємо і намагаємось створити гарний настрій для дітей та їх батьків, щоб сусіди між собою спілкувались, товаришували, разом дбали про благоустрій прилеглої до власного будинку території. І тоді дійсно, добро переможе!» - наголосив він.

Громадська платформа Добро переможе Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон