Результати діяльності херсонських аудиторів за 6 місяців 2019 року

Державний фінансовий контроль неможливий без юридичного супроводу. Контрольні заходи аудиторів є багатоплановими, оскільки охоплюють підконтрольні об'єкти бюджетної сфери.

Зокрема, протягом січня-червня 2019 року Південним офісом Держаудитслужби пред'явлено позови про стягнення збитків на загальну суму 225,26 тис грн, які розглянуті та одразу задоволені судом першої інстанції. Наприклад, щодо завищення вартості та обсягів виконаних ремонтних робіт, стягнення виплат, понесених на підготовку лікаря-інтерна, який не відпрацював три роки.


У першому півріччі 2019 року, фахівці Управління представили інтереси Південного офісу по 14-ти справам, брали участь у 20-ти судових засіданнях.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 7 досудових розслідувань. Повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено 2 службовим особам.

Перед органами прокуратури ініційовано позовів 8 позовів на суму 3,6 млн грн.

Водночас, на виконанні у Державній виконавчій службі України перебувають виконавчі листи на суму 733,71 тис грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 2,0 млн грн.

За недотримання законодавства 26 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної, 3 осіб звільнено з посад.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон