У Херсонському міському центрі зайнятості роботодавці спілкувалися з шукачами роботи

З метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавців та інформування про набір на військову службу за контрактомфахівці Херсонського міського центру зайнятості провели міні – ярмарок вакансій. У заході взяли участь 22 безробітних громадянина.

Сторону роботодавців представляли представники Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України (військової частини 2161), Північної виправної колонії (№90) та Херсонського слідчого ізолятору. Шукачів роботи ознайомили з інформацією про наявні вакансії, детально розповіли про умови праці, обов'язки працівників, рівень заробітної плати, пільги, медичне страхування, про можливе підвищення кваліфікації та оздоровлення працівників.

Представники Окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України розповіли про роботу, яку потрібно виконувати під час несення служби, надали детальну інформацію щодо грошового забезпечення «молодших інспекторів прикордонної служби», можливості отримання вищої освіти, забезпечення посезонної військової форми, медичного обслуговування у військових шпиталях, компенсацію за найм житла та інше.

Декілька безробітних зацікавились наданою інформацією та домовились з роботодавцем на додаткову співбесіду безпосередньо в установі.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон