На Херсонщині проведено 110 перевірок дотримання вимог земельного законодавства

Минулого тижня, з 15 по 19 липня, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області проведено 110 перевірок дотримання вимог земельного законодавства та 5 планових перевірок суб'єктів господарювання. У результаті проведених перевірок державні інспектори виявили 69 порушень.

Фахівці землевпорядної служби активно вживають заходи реагування для усунення виявлених порушень, застосовують заходи адміністративного впливу. Так, за тиждень видано 26 приписів на усунення порушень, складено 20 протоколів. У результаті розгляду адміністративних справ винесено 18 постанов про накладення адміністративних стягнень на суму 3 570 грн.

Відповідно до Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу у 18 випадках був проведений розрахунок розміру шкоди. Загальна сума розрахованої шкоди склала 257 817,63 грн. Ці кошти порушники мають сплатити до місцевих бюджетів Херсонщини, у 2 випадках 23 201,89 грн. відшкодовані у добровільному порядку.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів