"Здоров'я - найголовніше для людини" - Рожков

Мамограф - апарат для медичного обстеження пацієнтів Херсонського онкодиспансеру знову працює!

Проблемну ситуацію вирішив Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе". Вийшло так, що 2 тижні тому, через сильні зливи, дало збій джерело безперебійного живлення. А через це вийшло з ладу програмне забезпечення мамографічного апарату.

Протягом всього часу фахівці Херсонського обласного онкодиспансеру чекали сервісного обслуговування з Києва для відновлення програмного забезпечення. Але ж пацієнти з таким делікатним питанням довго чекати не можуть! Проте, за 2 тижні утворилась черга.

Розуміючи нагальність вирішення проблеми, зголосився допомогти онкодиспансеру, придбавши нове джерело безперебійного живлення, Рожков Юрій, благодійник року-2017,2018. Паралельно фахівці намагались полагодити пошкоджене обладнання. На щастя, при детальній перевірці системи, з'ясувалось, що достатньо замінити акумулятори, вартістю 2560 грн. Тож Рожков Юрій терміново купив нові.

«Найважливіше - це здоров'я людей, - підкреслив лідер Громадської платформи "Добро переможе". - А якщо ми говоримо про пацієнтів онкологічного закладу - то тут дорога кожна хвилина! Добре, що все вдалось вирішити швидко. Наші шановні жінки зможуть продовжувати необхідні планові процедури. Це - наші мами, сестри, бабусі. Бажаю кожній міцного здоров'я! Будь ласка, частіше обстежуйтесь і слідкуйте за власним здоров'ям. Це дуже важливо!», - наголосив Рожков Юрій.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів