На Херсонщині сищик-аматор викрив наркоплантатора

Як найголовнішу цінність свого життя охороняв господарський двір рідної садиби 55-річний мешканець села Коробки, що в Каховському районі Херсонщини.

Ділянку землі за високою огорожею він закрив маскувальною сіткою, а для охорони завів двох бійцівських собак страхітливого вигляду. Але не врахував, що у селі такі жорсткі засоби безпеки лише притягують увагу оточуючих.

От один із найдопитливіших земляків і вдовольнив свою цікавість, крадькома заглянувши під маскувальну сітку. Де й виявив цілу плантацію з двадцяти кущів конопель, які хазяїн старанно поливав та прополював.

Коробківський шерлок холмс своїм відкриттям не вдовольнився. А на додачу сфотографував чужий «садочок», та вислав знімок до Каховського відділу Національної поліції. Там сищику-аматору щиро подякували, і одразу відрядили у його село слідчо-оперативну групу. Вартові порядку знищили наркоплантацію, вилучивши коноплі для експертизи. Їх власнику, котрий перемудрував із конспірацією, тепер «світить» до трьох років обмеження волі за незаконне вирощування нарковмісних рослин.

До речі, з'ясувалося, що чоловік раніше вже був судимий. Але замолоду, і тодішня його судимість нині вважається «погашеною». Тож нині наркоплантатор має всі шанси «освіжити» спогади юності, повернувшись на лаву підсудних.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон