Співаковський: Конституція є основним Законом нашої держави - держави вільних людей

Співаковський: Конституція є основним Законом нашої держави - держави вільних людей
Сьогодні, 28 червня, разом із херсонцями біля погруддя Тарасові Шевченку, народний депутат Олександр Співаковський взяв участь в урочистостях до Дня Конституції України.

"Саме Конституція є основним Законом нашої держави - держави вільних людей. А день її прийняття другим Днем народження України. 23 роки тому парламентарі прийняли закон, який визначає суверенність, незалежність і демократичність України. Закон, який захищає права усіх українців, незалежно від їх національності.

Наша країна неодноразово проходила складні випробування, які тривають і понині. Але це шлях, який називається Свобода - свобода людей, свобода поглядів, свобода обирати, яким буде твоє життя.

Зараз ми проходимо непростий шлях, головна мета якого, сформувати нову генерацію вільних людей, для яких свобода інших буде головною цінністю. І я дуже сподіваюсь, що моя дочка, онучка, наші з вами діти житимуть у вільній, квітучій країні, ім'я якій є і залишатиметься Україна!", - наголосив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів