Співаковський: Навіщо молоді кудись їхати, коли є чудові можливості й гарні умови саме у рідному Херсоні?!

Співаковський: Навіщо молоді кудись їхати, коли є чудові можливості й гарні умови саме у рідному Херсоні?!
Вчора, 21 червня відбулася зустріч обраного ректора ХДУ, народного депутата України Олександра Співаковського з начальником управління освіти Херсонської міської ради Юрієм Ніконовим.

Робочий візит пройшов у рамках погодження домовленостей щодо відвідування вихованців херсонських дитячих садочків й шкіл сучасного басейну. Адже незабаром у Херсонському державному університеті відбудеться відкриття нового об'єкту.

За словами начальника міського управління освіти Юрія Ніконова, у програмі з фізичної культури є розділ «Плавання» і завдяки відкриттю нового басейна діти матимуть можливість виконувати заплановані нормативи.

А у Херсоні немає оздоровчого об'єкту цього напрямку, який би відповідав усім нормам. І ще на стадії, коли тільки-но розпочиналося будівництво, представники управління освіти Херсонської міської ради домовилися з керівництвом вишу про графіки відвідування об'єкту вихованцями шкіл та дитсадків.

«Сьогодні я завітав до Херсонського державного університету, аби погодити графіки відвідування наших вихованців, які будуть тут тренуватися», – прокоментував начальник управління освіти Юрій Ніконов.

До того ж, наше місто має видатних спортсменів-плавців, яким так бракує місць для тренувань. Юрій Миколайович переконаний – ми живемо на річці і кожна дитина Херсона повинна вміти плавати!

«Радий, що в нашому місті буде такий басейн і це, безперечно, перемога народного депутата України Олександра Співаковського. Досить важливим є той момент, що ця споруда і для людей з особливими потребами», – підкреслив Юрій Ніконов.

У свою чергу, обраний ректор ХДУ, народний депутат України Олександр Співаковський зазначає, що фактично Херсонський державний університет вже має готову споруду і на початку серпня очікується відкриття сучасного спортивного басейну.

Наразі завершуються оздоблювальні роботи, триває монтаж обладнання. Народний депутат України Олександр Співаковський вкотре наголосив, що у басейні будуть виділені квоти і для студентів, і для викладачів, і для представників освітніх закладів нашого міста. Адже Херсонський державний університет має свою стратегію – це відкритий майданчик для всіх!

Безумовно, для Херсонського державного університету відкриття басейну – це визначна подія. Олександр Співаковський закликає молодь поміркувати: «Навіщо їхати кудись в інше місто, коли є чудові можливості й гарні умови саме у рідному Херсоні?!»

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів