Юрій Рожков: Інвалідність - не вирок

Юрій Рожков: Інвалідність - не вирок
"Інвалідність - не вирок, а можливість відкрити в собі нові грані, попри фізичні труднощі, виховати силу волі, відчути важливість і цінність життя.Розвиватись! Любити! Жити!", - таку думку, підкріплену постійною турботою про людей з інвалідністю, висловив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" під час спортивної зустрічі на VIІ обласній спартакіади" Сила духу".

102 учасники, а це інваліди праці віком від 20 до 78 років) з різних районів Херсонщини змагались у гирьовому, тенісному, дартсовому і шаховому видах спорту.


Світлана Сітнік, представник Фонду соціального страхування України підкреслила важливість підтримки Юрія Рожкова таких заходів: "Для наших учасників спорт - це віддушина. Тут, перемагаючи, вони стають кращими, отримують визнання, загартовують тіло і душу! Проте, останнім часом відчувається брак інвентаря. Ми просимо його у школах чи де-інде. У вересні переможці цієї Обласної спартакіади будуть готуватися до Республіканських змагань. І просто чудово, що Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" вручив нам спортінвентар практично для всіх видів: це ракетки та м'ячики для тенісу, великі м'ячі, дротики та інше. Дуже дякуємо і готуватимемось до наступного етапу наполегливіше та, відтепер, незалежно!"

У міжрайонній спартакіаді перемогу здобули одразу 5 команд. І місце розділили Голопристанська та Олешківська, за ними - Берислав. І третє місце посіли Херсон та Білозерка. Призери в урочистій обстановці отримали грамоти і оплески вболівальників та друзів.

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів