Кар’єрні радники - дієва допомога у працевлаштуванні на Херсонщині

Кар’єрні радники - дієва допомога у працевлаштуванні на Херсонщині
З січня 2019 року в діяльності державної служби зайнятості запроваджено інститут кар'єрного радника.

Ця новація є доволі рішучим кроком у модернізації служби як конкурентного провайдера послуг з працевлаштування на сучасному ринку праці.

Після проходження спеціального тренінгу на базі ІПК ДСЗ, Світлана Ширяєва, директор Херсонського міського центру зайнятості, застосовувала на практиці набуті під час навчання навички реєстратора.

Протягом місяця, двічі на неділю, пані Світлана працювала з шукачами роботи, які зверталися за послугами до міського центру зайнятості.

«Знання, що отримала під час навчання в столиці, стали у нагоді, - коментує керівник. – На собі «спробувала» функції реєстратора, здійснила прийом 46 шукачів роботи, провела 26 інформаційно-консультатівних прийомів. Переповнюють емоції, коли чуєш – працевлаштований! Особисто працевлаштувала 7 осіб, так І.Ковальчук медичною сестрою до КНП «Херсонська міська клінічна лікарня», С. Павлішину прибиральницею до ТОВ «Супермаркет Україна», Л.Чинакал перукарем до приватного підприємця! Це працює!»

Директор Херсонського міського центру зайнятості вважає, що для сучасного керівника необхідна особиста участь у процесі обслуговування клієнтів служби зайнятості, адже це дає змогу безпосередньо ознайомитися з проблемами та складнощами, що виникають у шукачів роботи та фахівців центру зайнятості під час обслуговування клієнтів. Такий досвід є важливою складовою ефективного управління, оперативного реагування на проблеми, прийняття конструктивних рішень.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів