Павло Потоцький привітав медиків з професійним святом

Павло Потоцький привітав медиків з професійним святом
Голова районної ради Павло Потоцький привітав працівників закладів охорони здоров'я Олешківського району з професійним святом - Днем медичного працівника!

- Життя та здоров'я громадян – це найвища цінність держави, яку ви підтримуєте своєю щоденною працею, готовністю прийти на допомогу в найскрутнішу годину.

Роль медичного працівника в суспільстві завжди буде важливою і необхідною.

Шановні лікарі, медсестри, санітарки та ветерани медичної служби!

Ми вдячні вам за самовіддану працю, високий професіоналізм, відкриті серця і талант, золоті руки, які часто повертають людей до життя.

Віримо, що кожен з вас на своєму робочому місці докладатиме максимальних зусиль для забезпечення зростання авторитету своєї галузі і підвищення довіри громадян до системи охорони здоров'я.

Особливу подяку хочемо висловити тим, хто і в цей святковий день перебуває на своєму посту – чергує в лікарні, пологовому будинку, в бригаді швидкої допомоги.

Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров'я, миру, достатку, добра, злагоди, успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній для кожної людини праці. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом!

Павло ПОТОЦЬКИЙ
Голова районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів