У ХДУ стартувала міжнародна конференція ICTERI - 2019

У ХДУ стартувала міжнародна конференція ICTERI - 2019
12 червня у Херсонському державному університеті розпочала свою роботу ХV Міжнародна науково-практична конференція«Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках» ICTERI - 2019.

Науковий захід об'єднав вчених і практиків, зацікавлених в технологічних досягненнях, бізнес-додатках інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктури.

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Херсонський державний університет, Україна, Université Côte d'Azur, Франція, Запорізький національний університет, Україна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Україна, Alpen-Adria-Universität Klagenfurt, Австрія, Національний університет «Львівська політехніка» (Україна), Інститут інформаційних технологій та навчальних ресурсів НАПН (Україна), DataArt Solutions Inc. (США).

Зазначимо, що вперше науковий захід розпочав свою роботу у 2001 році і став традиційним для Херсонського державного університету. Зокрема, для кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики, яка є організатором конференції. А її засновником і фундатором є професор цієї ж кафедри, народний депутат України, обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Цього року на «ICTERI-2019» подано 581 статтю авторів із 23 країн. Програмним комітетом із 246 осіб з 39 країн відібрано лише 30% статей. 263 учасника з 7 країн представлять 124 доповіді, зокрема ХДУ відвідають 15 іноземних науковців із 9 закладів вищої освіти.

У перший день роботи конференції відбулося 5 паралельних воркшопів (Сесія І):

WS ITER: Інформаційні технології в економічних дослідженнях;

WS TheRMIT: Теорія надійності та Марковська модель для інформаційних технологій;

WS CoSinE: Комп'ютерне моделювання в освіті;

WS 3L-Person: Професійна перепідготовка та навчання протягом усього життя за допомогою ІКТ;

WS RMSE: Суворі методи в інженерії програмного забезпечення.

А завтра, 13 червня, відбудеться урочисте відкриття наукового заходу та продовження роботи.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів