Олена Урсуленко: Я за спорт у нашому житті

Вчора, 2 червня, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко взяла участь у Першому турнірі стокліткових шашок на кубок Консула Польщі в Одесі - Анджея Шмідтке, який відбувся у загальноосвітній школі №16 Херсона.

- З урахуванням того, що грала останній раз років п'ять тому, отримала неймовірне задоволення.

Перша гра вийшла дуже цікавою! Моя суперниця - Ксенія Яремчук, (виявилася) багатократною учасницею чемпіонатів світу, чемпіонкою Європи та багатократною чемпіонкою України! Вона 9 років професійно займається шашками. Прийшлося швидко згадати всі навички і прийоми цієї гри), але і це не врятувало...

У стокліткові шашки на час, із професійними, озвученими суддею правилами, грала вперше!

Наступні дві гри були більш успішними! Дякую Rozalia Lipinska за запрошення! Дякую Пан Генеральний Консул Польщі в Одесі - Анджей Шмідтке , за час проведений із херсонцями!)

Пам'ятаймо, в здоровому тілі - здоровий Дух!W zdrowym ciele zdrowy duch! Я за спорт у нашому житті!, - поділилася враженнями Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон