З початку року у Херсоні на кір захворіло 33 дитини

Управління охорони здоров'я Херсонської міської ради повідомило, що з початку року у місті зареєстровано 64 підтверджених випадки кору.З них 33 випадки - у дітей.

Медики нагадують, що специфічного лікування кору не існує. Через недостатній рівень вакцинації у попередні роки багато дорослих людей теж стали вразливими до хвороби.

Тому вчергове нагадуємо: найкращий спосіб уберегтися від захворювання і не наражати на небезпеку інших - зробити щеплення.

Херсонська міська рада

© 2008 - 2026 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон