Херсонський держуніверситет «У вирі танцю»

Херсонський держуніверситет «У вирі танцю»
Вчора, 16 травня, у Херсонському державному університеті відбувся святковий вечір «У вирі танцю».

Захід присвятили 20-річчю заснування кафедри хореографії факультету культури і мистецтв. Тож у актовій залі вишу зібралися справжні шанувальники хореографічного мистецтва.

Організація такого масштабного заходу – це дійсно кропітка та важка праця. Тож варто зазначити, що мистецький захід «У вирі танцю» відбувся під керівництвом заслуженого працівника культури України, декана факультету культури і мистецтв Миколи Левченка та заслуженого працівника культури України, професора Лідії Лимаренко.

Над організацією і проведенням заходу працювали: заслужений працівник культури України, завідувач кафедри хореографії Алла Рехліцька, заслужений працівник культури України, доцент Валентин Васяк та викладачі факультету культури і мистецтв Інна Білоусенко, Анна Ходос, Ольга Шиліна, Наталія Терешенко та Ірина Міхальчук.

Кафедру хореографії у Херсонському державному університеті було відкрито у 1999 році завдяки підтримці тодішнього керівництва вишу Юрія Біляєва, Олега Мішукова, Олександра Співаковського. У витоків кафедри хореографії стояли заслужені працівники культури України Микола Левченко, Василь Чуба та Олександр Величко.

Розпочався святковий вечір «У вирі танцю» з клас-концерту. Молодь креативно репрезентувала ті хореографічні дисципліни, завдяки яким створюються справжні віртуози та майстри танцю.

Привітали колектив кафедри з ювілеєм й шановні гості – заступник начальника управління культури Херсонської обласної державної адміністрації Ігор Мазур та начальник управління культури Херсонської міської ради Лариса Косенко.

В.о ректора ХДУ Наталія Тюхтенко передала вітання від народного депутата України Олександра Співаковського.

У своєму виступі вона наголосила: «Не всі вірили, що факультет культури і мистецтв може стати таким, яким він є зараз. Сьогодні випускниками факультету культури і мистецтв є найяскравіші особистості, що виступають на всеукраїнських та світових сценах».

Також Наталія Анатолівна разом з головою Вченої ради ХДУ Володимиром Олексенко відзначили почесними грамотами тих викладачів, які докладають чимало зусиль для розвитку та процвітання кафедри хореографії Херсонського державного університету.

З щирими та теплими словами звернувся до своїх колег декан факультету культури та мистецтв Микола Левченко. Він подякував їм за особистісний внесок у розвиток та підтримку хореографічних талантів студентів-хореографів.

Вітальні слова на адресу викладачів та студентів кафедри хореографічного мистецтво були й від поважних гостей ─ директора Школи гуманітарної праці Артема Кияновського, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Мелітопольського державного університету імені Богдана Хмельницького Альони Ускової, заступника голови обласного осередку Національної хореографічної спілки України Ірини Близнюкової, голови циклової комісії «Сучасна хореографія» Олесі Макогон та заслуженого працівника культури України, голови циклової комісії «Народна хореографія» Вікторії Кізякової.

Для випускників кафедри це також знакова подія. І скрізь роки вони зберігають відданість та любов до танцю. Колишні студенти кафедри хореографії Херсонського державного університету відомі не лише в Україні, але й за її межами. Тож сьогодні вони теж щиро дякували своїм викладачам та з теплотою згадували свої студентські роки на факультеті культури і мистецтв.

Студенти-хореографи Херсонського державного університету є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів. І, звісно, в цей святковий день упродовж всього концерту вони презентували глядачам свої таланти. Яскраві та жваві хореографічні номери не залишили байдужими жодного присутнього у залі глядача.

Вікторія ПАРФЕНЕНКО
Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів