Хто і як у Херсоні на пасках заробляє

Заводи Херсонського хлібокомбінату спекли до Великодня 14,5 тонн пасочок. До свята їх розбирають швидше, ніж гарячі пиріжки,причому замовлення надходять навіть із сусідніх районів Миколаївщини, каже заступник директора підприємства Надія Дурова.

Продукцію жваво розкуповують ще й тому, що вона досить доступна: пасочка у 120 грамів вагою коштує всього 10,32 гривні, у 250 грамів – 18,84 гривні.

Щоправда, власники магазинів та супермаркетів користуються передсвятковим ажіотажем, і виставляють на пасочки таку націнку, яку самі схочуть. Тож у деяких торгових точках вони можуть подорожчати у в півтора рази, порівняно із оптовою ставкою.

Адже державного регулювання цін на продукти в Україні більше немає. Хоча виявляти надмірні фінансові «апетити» для комерсантів також ризиковано: будеш «загинати» ціни, то нічого не продаси. І залишишся з купою зачерствілих пасок на стелажах.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів