Таврійські томати підкорили Канаду

Знамениті томати зі степів Таврії відтепер охоче купують у Канаді. Приватна фірма-виробник із села Станіслав Білозерського районучерез столичний торговий дім налагодила експорт маринованих помідорів у цю далеку країну Північної Америки.

Вони вже з'явилися на полицях магазинів провінції Саскачеван, де проживає велика громада етнічних українців. Їм вітамінна продукція з історичної батьківщини дуже смакує.

Знімки «рідненьких помідорчиків» вони навіть гордо виставляють на своїх сторінках у Фейсбуці.

Директор фірми Анатолій Пак у розмові з власкором «Голосу України» повідомив, що сільські підприємці випускають чимало консервованих овочів за традиційними рецептами: і лечо, і квасолю, і огірки. Але особливий попит мають саме червонобокі стиглі помідорчики.

Протягом сезону заготували їх понад сорок тисяч трилітрових банок, і майже весь запас уже встигли продати — не тільки до Канади, а й до наших великих міст на кшталт Києва та Харкова.

Могли б заготувати й більше, але у Білозерському районі нині зменшилися обсяги вирощування якісних томатів. Тож їх доводиться частково закуповувати на лівобережжі Дніпра — в Олешківському та Каховському районах Херсонщини.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів