Херсонський депутат роздає дітям яблука

Благодійний фонд депутата Херсонської обласної ради Ігоря Колихаєва у місті Нова Каховка дарує учням районних навчальних закладів яблука.Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

"Яблунева" акція розпочалася на початку листопада. 6 листопада Благодійний фонд Ігоря Колихаєва пригостив фруктами вихованців навчально-реабілітаційного центру у місті районного значення Таврійськ. 15 листопада 100 кілограм яблук разом з 24 партами отримали учні Новокаховського техніко-економічного ліцею. 22 листопада яблука від Благодійного фонду отримали діти в Великоолександрівському закладі дошкільної освіти №2.

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва у м.Нова Каховка інформує про свої заходи на сторінці в Facebook.

Депутат від імені свого фонду бере участь в багатьох заходах в районах, які входять до 184-го одномандатного виборчого округу.

Зазначимо, що у 2015 році Ігор Колихаєв був обраний депутатом Херсонської обласної ради від "Блоку Петра Порошенко "Солідарність".

Як зазначає радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба, діяльність благодійних фондів не підпадає під дію виборчого законодавства:

"Саме тому доволі поширеною схемою прихованого підкупу виборців є діяльність благодійних фондів. Виборча кампанія ще не розпочалася проте діяльність благодійних фондів з чіткою прив'язкою до імені кандидата вже запущена, таким чином можна прогнозувати, що фонд активно діятиме і в межах виборчого процесу".

Громадянська мережа ОПОРА в Херсонській області

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів