Опозиційний блок Суворовського району приєднався до ініціативи "Подаруй тепло ветерану"

З нагоди Дня людей поважного віку, Андрій Задніпряний – голова Опозиційного блоку Суворовського району у місті Херсоні, приєднався до ініціативи "Подаруй тепло ветерану" та завітав до сімейного подружжя Ніділевич Федора Петровича і Таїсії Олександрівни.

Федір Петрович народився в селі Киселівка Херсонської області в 1937 році, в сім'ї підростало ще 3 сестри. Батько прийшов з фронту з чисельними пораненнями, жили бідно, голодували, тому після школи він поїхав до міста, влаштувався на роботу на завод ім. Петровського, де і пропрацював слюсарем все своє трудове життя - з 1957 року по 1992 рік, нагороджений медалями «За доблесний труд» та «Ветеран труда».

Таїсія Олександрівна народилася 1945 року в селі Широка Балка, Херсонської області. Після закінчення школи приїхала до Херсона та пішла працювати на завод ім.Петровського, де вже працював старший брат. Потім перейшла на завод «Заряд» пресувальником, та 28 років пропрацювала в інфекційній лікарні санітаркою та буфетницею, користувалася повагою в колективі, неодноразово отримувала подяки та грамоти від керівництва за добросовісний труд.

На заводі зустріла кохання свого життя, свого Федора. Одружилися, завод виділив ділянку землі у селищі Північному, збудували дім, виховали 2 синів та доньку, мають трьох онуків, та правнучку.

На долю пари випав нелегкий шлях, але пліч-о-пліч усе подолали, багато працювали й черпали сили в коханні, яке навіть зараз важко не помітити в їхніх очах. Через 52 роки вони щасливі разом! Тож щиро бажаємо їм міцного здоров'я, та довгих років життя у мирі та злагоді!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон