Херсонський театр показав "Юду"

У минулу п'ятницю, 5 жовтня, Херсонський театр взяв участь у Міжнародному фестивалі моно-вистав «Марія» з виставою «Юда» за твором Лесі Українки «На полі крові».

Фестиваль «Марія» було створено на честь видатної актриси Марії Заньковецької, щороку він проходить у Києві на початку жовтня.

Дружба Херсонського театру з засновницею фестивалю, народною артисткою України Ларисою Кадировою триває вже багато років.

Вона є хрещеною матір'ю фестивалю «Мельпомена Таврії» і добрим другом для всього колективу нашого театру. Участь у фестивалі «Марія» для нас стала гарною традицією.

В цьому році ми привезли моновиставу «Юда» за участю заслуженого артиста Сергія Михайловського. Режисер – Сергій Павлюк. В основі сюжету покладена сповідь Юди, який за 30 срібників продав свого вчителя – Ісуса Христа.

Це не кінцева зупинка для наших Сергіїв - одразу після Києва вони вирушать на Міжнародний фестиваль моно-вистав «ATSPINDYS» («Відображення») у Клайпеду (Литва), де 10 жовтня презентують дві вистави: «Юда» і «Get Happy».

Дякуємо Києву і фестивалю «Марія» за теплий прийом. А нашим колегам бажаємо успіху у Литві.

Херсонський театр імені Миколи Куліша

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон