На Херсонщині безкоштовно демонструватимуть українські фільми для пільгових категорій

З 1 жовтня 2018 року на Херсонщині за підтримки Українського культурного фонду стартує проект " Відкрий всі кольори життя через світ кіно ".

Проект передбачає долучення до сучасного кіномистецтва верстви населення Херсонської області, які в силу певних обставин не мають можливості бути активними учасниками суспільного життя, надати їм духовне і естетичне задоволення, відкрити для себе через кращі художні твори усі світлі кольори життя.

Здійснює проект ГО "Фестиваль "КІНОКІМЕРІЯ" спільно з КП "Кіновідеопрокат" Херсонської обласної ради, за підтримкою Українського культурного фонду, Херсонської обласної державної адміністрації та обласної ради.

За словами директора КП «Кіновідеопрокат» Євгена Максимова - сьогодні на Херсонщині відсутнє кінообслуговування населення в районах області, зокрема для пільгової категорії дітей та дорослих, які позбавлені можливості відвідувати кінотеатри, що знаходяться тільки в обласному центрі та м. Нова Каховка, через свої фізичні вади.

Він розповів, що протягом жовтня-листопада ГО "Фестиваль "Кінокімерія" за підтримки Українського культурного фонду та КП "Кіновідеопрокат" буде організовувати БЕЗКОШТОВНІ покази українських фільмів з виїздом на місця та у ККЗ " Ювілейний" за складеним і узгодженим графіком.

«Унікальність цього проекту в тому, що досі в Україні не було проектів такого масштабу, який би охоплював всю вищеозначену глядацьку аудиторію, і, особливо дітей. Ми, Херсонщина, будемо першими. Проведення таких заходів сприятиме піднесенню уваги до долі цих верств суспільства та створить передумови до створення нормального та активного життя», - підкреслив Євген Максимов.

Херсонська ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон