У Скадовську готуються до навчального року

Згідно Бюджетного кодексу загальноосвітні заклади району і міста фінансуються з районного бюджету. Нині міські школи звернулися за допомогою до Скадовської міської ради.

Під час чергової сесії міської ради, яка відбулася 3 серпня поточного року, депутати міської ради підтримали проект змін до бюджету, де передбачалося надати субвенції районному бюджету для поліпшення умов у міських школах та центрі соціальної реабілітації дітей — інвалідів «Надія» на умовах співфінансування бюджетів, а саме:

— надання субвенції районному бюджету на проведення капітального ремонту корпусу початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» 290000,00 грн.,

— надання субвенції районному бюджету на придбання оргтехніки для перших класів «Нової української школи» для трьох міських загальноосвітніх закладів на умовах співфінансування 150000,00 грн.

— надання субвенції районному бюджету на проведення капітального ремонту спортивної зали Скадовської ЗОШ №3 (50%) 287000,00 грн.,

— надання субвенції районному бюджету на проведення капітального ремонту (заміна вікон) в Скадовській спеціалізованій загальноосвітній школі I-IIIст. «Академія творчості» (50%) 200000,00 грн.,

— надання субвенції районному бюджету на проведення капітального ремонту (заміна вікон) в будівлі Скадовського районного центру соціальної реабілітації дітей — інвалідів «Надія» на умовах співфінансування 100000,00 грн.

Відповідні роботи тривають, адже міські заклади мають розпочати новий навчальний рік у комфортних умовах. Будівельники запевняють, що у встановлені строки ремонтні роботи буде завершено.

За матеріалами Скадовської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів