Херсонські агровиробники дісталися ринку ЄС

Створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС стала важливим поштовхом для херсонських підприємців для налагодження і сертифікації процесів виробництвата адаптації якості продукції згідно до стандартів ЄС (HACCP, ISO, Global Gap та ін.).

Про це розповіла консультант з експорту органічної продукції з України, співзасновниця AgroportEx.bio, експерт ініціативи Team Europe Kherson Марія Махновець: «Окрім того, що Херсонщина є відомою на всю Україну як лідер з виробництва овочів та фруктів, вона є лідером з експорту органічної сільськогосподарської продукції.

Завдяки скасуванню певних тарифних ліній та запровадженню безмитних тарифних квот на більшість сільськогосподарської продукції херсонські виробники отримали прямий доступ до ринку ЄС, а Херсонщина зарекомендувала себе як важлива точка на мапі з постачання органічної продукції», — зазначила Марія Махновець.

За її словами, на даний момент херсонські експортери органіки постачають свою сільськогосподарської продукцію як судновим так і автомобільним транспортом до Нідерландів, Німеччини, Великобританії, Італії, Австрії, Польщі, Угорщини та інших країн ЄС.

За матеріалами AgroPortal. UA

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів