Співаковський: Задача для вчителів – зупинити міграцію молоді з території Херсонщини

У Херсонській академії неперервної освіти народний депутат Олександр Співаковський привітав сьогодні освітян та вручив грамоти від голови Верховної Ради Андрія Парубія,голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва і від Національної академії педагогічних наук.

Це була зустріч напередодні свята – Дня Конституції України, тому говорили про приємне, а обговорення втілення основ Нової української школи домовилися провести пізніше, адже вчителі поки стикаються з деякими труднощами. Впевнений, ця зустріч стане результативною.

Приємно було почути на урочистостях від Анни Іванівни Барадшевської, директора Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки позитивний відгук про роботу своєї команди.

На моє переконання, головна задача для вчителів – зупинити міграцію молоді з території Херсона, Херсонщини, бо будуть катастрофічні наслідки. Відбувається вимивання інтелектуального капіталу, для цього є і об'єктивні, і суб'єктивні фактори: 70 відсотків молоді полишає зараз Херсонщину і це діти, які мають результати ЗНО 140-150 і більше.

Це виглядає дуже погано, як безпековий фактор розвитку України. Тому ми маємо розуміти, що рівень освіченості людей, які залишаються на нашій території є визначальний з точки зору захисту України.

Впевнений, педагоги Херсонщини отримали сьогодні заслужені нагороди, адже професія вчителя непроста, відповідальна і такі відзнаки теж потрібні, - вважає Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон