На Херсонщині вже розпочався курортний ажіотаж

На Херсонщині вже розпочався курортний ажіотаж
Курортний ажіотаж на Херсонщині відтепер починається ще навесні. Після того як оздоровниці на Азовському та Чорноморському узбережжях краюторік вщерть заповнили півтора мільйона відпочивальників, і орендувати номер чи будиночок «з коліс» виявилося майже неможливо, бронювати місця стали заздалегідь.

І якщо на більш прохолодний червень на тому ж популярному Приазов'ї нині ще можна щось зарезервувати, то на липень номерів залишилися одиниці. А ціни вже тепер захмарні — від п'ятисот до двох тисяч гривень за добу залежно від комфортності та харчування.

Дещо інша ситуація на Чорноморському узбережжі Херсонщини — у Голопристанському та Скадовському районах. Тут ціни також зростають, але повільнішими темпами. І місць у пансіонатах та пляжних готелях достатньо.

«У нашому готелі бронювання номерів стартувало приблизно два тижні тому. І ми були одними з перших у районі. Понад половина оздоровниць до нього ще не готові — там навіть телефони не відповідають, — зазначає адміністратор пляжного готелю Скадовська Наталя Акулович.

— Щодо ціни, то на червень довелося її підвищити на десять відсотків. І тепер вартість номера, залежно від кількості місць, становить від 470 до 850 гривень на добу. На липневий пік сезону поки що розцінки не переглядали, оскільки вони й без того вищі, ніж у червні, — 650—1100 гривень на добу».

І в Скадовську, і в Генічеську комунальники літа не чекають — завозять свіжий пісок і чепурять пляжі, вивозять сміття, висаджують декоративні дерева, облаштовують клумби.

Воно й зрозуміло: коли прийде літо — на узбережжя ринуть натовпи курортників, і часу на «велике прибирання» не залишиться.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів