Представники ХДУ працюють по районах Херсонщини

Представники найбільшої вищої школи Херсонщини - Херсонського державного університету розпочали низку зустрічей зі старшокласниками, їхніми вчителями та батьками усіх районів області та об'єднаних територіальних громад.

Мета масштабної роботи – донести вичерпну інформацію до всіх абітурієнтів про Херсонський державний університет і запросити їх до себе на навчання.

Вже відбулись зустрічі з учнями 10-11 класів шкіл Голопристанського району, населених пунктів Новокаховської міської ради та в Каховському районі.

Як повідомив проректор Херсонського державного університету Сергій Кузнєцов, на заході презентуються всі факультети вишу, умови проживання та дозвіллія студентів, надається інформація про особливості вступної кампанії 2018 року (терміни вступу, необхідна кількість балів тощо).

Також для абітурієнтів студенти готують невелику концертну програму, щоб старшокласники змогли побачити, які можливості відкриває університет і для розвитку творчих здібностей.

На зустрічі в Каховці, яка відбулась в Будинку культури "Меліоратор" батьки, вчителі, учні отримали вичерпні відповіді на запитання, які їх хвилюють перед вступною кампанією. Це і щодо бюджетних місць, і міжнародної співпраці університету щодо подвійних дипломів, забезпечення стипендією та інше.

Представники деканатів 12 факультетів вишу надали всім охочим друковані матеріали з вичерпною інформацією про університет.

Поступово представники Херсонського державного університету відвідають всі райони області та об'єднані територіальні громади.

Наступна зустріч відбудеться в Бериславі.

За матеріалами сайту «Український Південь»

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів