Мешканці Чорнобаївки зможуть безпечно переходити дорогу

Мешканці Чорнобаївки зможуть безпечно переходити дорогу
Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Завдяки реалізації проекту «Встановлення транспортних та пішохідних світлофорів на автомобільній дорозі М-14 Одеса- Мелітополь-Новоазовськ в межах села Чорнобаївка», сьогодні у селі Чорнобаївка Білозерського району було встановлено світлофорні об'єкти. Загальна кошторисна вартість робіт: 1 280,391 тис.грн. Сума співфінансування з сільського бюджету – 368,270тис.грн. (30%).

Потреба у встановленні світлофорних об'єктів саме на цій ділянці викликана тим, що ця ділянка траси (1,5 км) є досить небезпечною!!!

З 2002 року на ній зафіксовано близько 20 випадків порушень правил дорожнього руху з боку водіїв та загинуло 4 дітей!!!

Але відтепер, з встановленням світлофорів, мешканці Чорнобаївки зможуть безпечно переходити автомобільну дорогу, яка розділяє село на дві частини: південну та північну, і має три офіційні пішохідні переходи.

В північній частині знаходяться дві школи та два дитячі садки, пошта, адміністрація сільської ради, контора ПОК «Зоря» та інші об'єкти соціально-культурної сфери.

Андрій ГОРДЄЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів