Згідно Положення, яке також затверджено рішенням сьогоднішньої сесії, Комісія створюється з метою надання допомоги при складанні антикорупційної програми Херсонської обласної ради в частині виявлення корупційних ризиків, проведення їх оцінки та надання пропозицій щодо їх усунення і недопущення в подальшій діяльності Херсонської обласної ради.
Відтак, основними завданнями Комісії є:
– щорічне проведення оцінки корупційних ризиків у рамках підготовки антикорупційної програми Херсонської обласної ради або під час її перегляду;
– сприяння у залучені депутатами обласної ради відповідних фахівців, громадських організацій з метою надання пропозицій до орієнтовного переліку питань, який може використовуватися для ідентифікації корупційних ризиків у Херсонській обласній раді.
До складу комісії, окрім працівників структурних підрозділів виконавчого апарату Херсонської обласної ради, увійшли представники від кожної фракції.
А саме: Олег Довбиш («Опозиційний блок»), Олександр Шумей («Українське об'єднання патріотів – «УКРОП»), Марина Чернишова («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Віктор Лісний (Всеукраїнське об'єднання Батьківщина), Олександр Синенко («Наш край»), Микола Ставицький («Радикальна Партія Олега Ляшка»), Володимир Куріков («Об'єднання «Самопоміч»).
На сесії 45 депутатів проголосували «за» та прийняли це рішення. Очолить новостворену комісію перший заступник голови Херсонської обласної ради, депутат Василь Зеленчук.
Херсонська обласна рада