У Херсоні - фестиваль мистецтв

20 квітня у Херсонському державному університеті розпочалися конкурсні виступи у межах фестивалю мистецтв «Молода хвиля».

Першим із творчими номерами виступив факультет дошкільної та початкової освіти. Вони продемонстрували присутнім вокальні і хореографічні таланти, а також здивували нестандартним номером з елементами жонглювання.

Варто зазначити, що цьогоріч оцінювати майстерність учасників буде журі у складі: завідувача кафедри музичного мистецтва і хореографії, заслуженого працівника культури України Святослава Марцинковського, доцента кафедри вокалу та хорових дисциплін, заслуженого артиста України Віктора Гурби, викладача кафедри вокалу та хорових дисциплін, керівника гурту «Дженерал Войс» Олексія Пономарьова, завідувача кафедри культурології, заслуженого працівника культури України Лідії Лимаренко, завідувача кафедри хореографічного мистецтва, заслуженого працівника культури України Алли Рехліцької, головного режисера Херсонського обласного театру ляльок, заслуженого артиста України Бориса Чуприни, директора Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Любові Окатової, провідного фахівця Українського культурного центру, заслуженого працівника культури України Валентини Усатюк, заступника директора Палацу молоді і студентів, заслуженого працівника культури України Алли Кашициної.


Очолив почесне журі ректор університету Василь Стратонов. Він і відкрив фестиваль, привітавши конкурсантів та наголосивши на тому, що переможених не буде – тільки переможці!

24 квітня із програмою «Мій університет – моя доля!» за напрямом «Фрістайл» виступив факультет психології, історії та соціології. Вони захопили залу шаленою енергетикою хореографічних постановок, вокальних композицій та заглибили у історію вишу. Із окремими номерами у цій категорії виступили факультет фізичного виховання та спорту, факультет технологій та сфери обслуговування, факультет іноземної філології, факультет економіки і менеджменту, юридичний факультет.

У хореографічному конкурсі свою майстерність продемонстрували факультети: біології, географії і екології, фізичного виховання та спорту, економіки і менеджменту, технологій та сфери обслуговування та юридичний. У драматичному – ФФВС та ФТСО.

25 квітня свої програми на розсуд журі та глядачів представили факультети філології та журналістики, фізики, математики та інформатики, природознавства, здоров'я людини і туризму.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів