В Херсонському облмуздрамтеатрі розповіли про подальші плани

Сьогодні у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбулась прес-конференція.

Стало відомо, що з 19 по 27 травня пройде XIX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» під лозунгом «Театри світу за мир»!

Також на херсонців чекають прем'єри та театральні новинки.

8, 9, 10 лютого - прем'єра «Моя дорога Сільвія» Альберта Рамсделла Герні, режисер - заслужений діяч мистецтв України Ірина Корольова.

«Моя дорога Сільвія» романтична комедія про любов та ненависть, весела і трохи сумна, зворушлива лірична історія про те, як захистити душу від прагматизму цивілізованого світу, як зберегти взаєморозуміння між близькими людьми.

У виставі задіяні: Сільвія — Євгенія Кірсанова, Грег - заслужений артист України Руслан Вишнивецький, Кейт - Світлана Журавльова, Том - Віктор Овсієнко, Філіє - Ксенія Савельева,Леслі - заслужена артистка України Олександра Тарновська;

11, 12 лютого до Міжнародного Дня закоханих театр готує музичну театралізовану програму «Для вас закохані, на біс!»;

Події лютого 2014 року знайшли своє творче відтворення у виставах «Лицар храму» Тетяни Іващенко та «Не плачте за мною ніколи...» Марії Матіос. 20 лютого, разом із глядачами, ми ще раз згадаємо трагічні події 2014 року.

Запрошуємо всіх небайдужих на виставу-пам'ять «Лицар храму» за участю Валерія Гайфулліна та виставу-сповідь «Не плачте за мною ніколи...» за участю народної артистки України Лариси Кадирової. Режисер вистав - Сергій Павлюк;

5, 6, 7, 8 березня - театр вирушить у романтично-музичну подорож «Зірковий круїз», режисер Ірина Корольова;

З 12 березня у фойє другого поверху (театр-кафе) та на першому поверсі службової частини відбудеться плановий ремонт;

До Міжнародного Дня театру ми готуємо виставу «Баба Пріся» автор та режисер Павло Ар'є;

З 2 по 9 квітня театр їде на гастролі до Португалії з виставою «Обережно - жінки» Андрія Курейчика, режисер - Сергій Павлюк;

21, 22 квітня - відбудеться бенефіс заслуженої артистки України Ружени Рубльової;

З 29 квітня по 2 травня вистава «Не плачте за мною ніколи...» прийме участь у театральному фестивалі в Єревані (Вірменія).

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів