Театр радує моновиставами

Репертуар Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша поповнився ще однією постановкою.

Поки що плід спільної творчої діяльності головного режисера Сергія Павлюка та актрис Світлани Козаченко й Лариси Кисельової вдалося побачити лише журналістам, але зовсім скоро історію про жіночу самотність, непросту долю, складні стосунки та щиру дружбу зможуть оцінити й глядачі.

Розповідаючи про монолог на двох «Все буде добре», Сергій Павлюк зізнався, що спочатку мова йшла про моновиставу. Сценарій для неї написав актор театру Антон Лисенко. Втім, режисер вирішив пристосувати її для двох актрис.

— Коли я знайомлюся з п'єсою, то майже завжди знаю, хто зіграє ту чи іншу роль, — розповідає Сергій Павлюк. — Цього разу в думках відразу зринули дві театральні подруги Світлана та Лариса.

Головні героїні вистави запевняють, що дружні стосунки спільній роботі не заважають, а навіть допомагають. А ще наголошують, що працювати з Сергієм Павлюком — справжнє задоволення.

— Звісно, режисер дуже суворий, — коментує Лариса Кисельова. — Він на репетиціях вимагає докладати всіх зусиль, але результат вартий таких старань. Ми неймовірно раді отриманому акторському досвіду.

До слова, це не остання моновистава, яку цьогоріч презентують на творчому майданчику з символічною назвою «сцена під сценою». Вже наприкінці грудня відбудеться прем'єра «Лицарів Храму». Також нині триває робота над постановкою за твором Славомира Мрожека «Лис-аспірант». Взагалі ж головний режисер театру обіцяє дарувати глядачам не менше чотирьох моновистав на рік.

Ольга ЮЩЕНКО
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон