Питання Херсонського бавовняного комбінату на контролі Уряду

Про подальшу долю Херсонського бавовняного комбінату говорили вчора, 9 грудня на «годині запитань до Уряду» у Верховній Раді, за участі членів Кабінету Міністрів України на чолі з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Питання про ХБК підняв народний депутат Віктор Кривенко, який звернувся до Прем'єра Гройсмана: - Володимире Борисовичу, я слухав вашу позицію по Фонду держмайна і хочу її підтримати. У нас зараз завершується знищення Херсонського бавовняного комбінату.

Фонд замість того, щоб підтримати інвестора, який готовий вкласти кошти, який є профільним гравцем на цьому ринку понад 15 років, в якому працює понад 400 людей, який бере на себе гарантії по відновленню підприємства, повністю кидає це підприємство в ліквідацію.

Буде касаційна скарга, буде касація в кінці грудня. Прохання взяти на особистий контроль питання по збереженню Херсонського бавовняного комбінату...", - виступив нардеп.

Йому відповів перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку України Степан Кубів: - Шановний пане Віктор, це запитання, яке ви даєте, абсолютно є правильне. Уряд на сьогодні створює умови щодо інвестиційного клімату.

Коли ми говоримо про ці підприємства, про які ви назвали, будь ласка, дайте пропозиції, я готовий зустрітися з інвесторами буквально в понеділок, вівторок, середу, тим більше, несесійний тиждень. І потім публічно дати відповідь на конкретне питання..."

Андрій РУДЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон