Олександр Співаковський: Думаю, вже в наступному році українці відчують покращення від реформ

Олександр Співаковський: Думаю, вже в наступному році українці відчують покращення від реформ
Економіка України пройшла своє дно і розпочинає поступовий підйом, результати якого українці почнуть відчувати вже в наступному році, вважає народний депутат України Олександр Співаковський.

Для таких досить оптимістичних прогнозів, за його словами, є серйозне підґрунтя.

«Нам вдалося стабілізувати ситуацію на фронті, вдалося стабілізувати питання з гривнею, також вдалося вирішити питання щодо продовження санкцій проти Росії. Статистичні дані вже показують, що економіка України пройшла своє дно, і зараз буде розпочинатися шлях вгору», - сказав нардеп в ефірі передачі «Трибуна депутата» на телеканалі «Скіфія».

Перші ознаки відновлення економіки, за словами політика, кожен із нас уже зараз може бачити на власні очі: «Ми бачимо по трафіку. На дорогах дуже велика кількість транспорту, а це означає, що економіка в Україні перезапускається».

А черговий транш МВФ, який, за його даними, надійде вже в липні, стане для іноземних інвесторів сигналом того, що «економіці України можна довіряти».

До того ж, як підкреслив О.Співаковський, розвиток економіки, підвищення соціальних стандартів і покращення життєвого рівня населення є основою програми дій нового Уряду на чолі з Володимиром Гройсманом, яку було презентовано на минулому тижні.

«Розумію, що людей обіцянками не прогодуєш, але ми можемо це обіцяти. Бо прийшов новий Уряд, який має абсолютно чітку програму подальшого розвитку. Думаю, вже в наступному році люди це відчують», - відзначив політик.

Олег АЛЕКСАНДРОВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів