У Херсоні відкрили дошку загиблому на Сході герою

У ЗОШ №56 відкрили меморіальну дошку загиблому на Сході Павлу Мазуру. Хлопець загинув одними із перших.

Право урочистого відкриття надали секретарю міської ради Олені Урсуленко, волонтеру Олегу Баркаренку та президенту учнівського парламенту.

Секретар Херсонської міської ради, голова Херсонської територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олена Урсуленко під час відкриття меморіальної дошки зазначила:

«Війна на Сході – найстрашніший та найскладніший період для нашої країни. Вона безжалісно забирає у нас найкращих синів. Цей біль життя неможливо передати словами, але слова подяки вони ллються.

Дякую батькам і педагогічному колективу, які вклали душу у цього хлопця. Сьогодні він справжній приклад для наслідування. Мирне небо над нами збережено завдяки життям загиблих. Ми зобов'язані це пам'ятати. Любіть свою країну і бережіть її. Від усього депутатського корпусу та міського голови висловлюю слова співчуття і подяки батькам полеглих Героїв. Ми завжди будемо вам допомагати і підтримувати. Звертайтеся!».

Очільник фонду «Українські серця», ініціатор встановлення меморіальних дощок полеглих Героїв Олег Баркаренко, депутат Дніпровської у місті Херсоні ради від партії «Солідарність» зазначив:

«Хлопці одними із перших захищати нашу країну. Сьогодні вони побачили, що ми про них не забули, адже хлопці заради нас віддали найдорожче – життя!».


"Солідарність"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів