Олександр Співаковський: Освіта – це фундамент розвитку економіки

Про це перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О.Співаковський сказав в ефірі парламентського телеканалу «РАДА»,акцентуючи і на питаннях майбутнього загальної середньої освіти, і фінансування цього року ЗНО.


Допоки йде процес формування потужних громад, ми не можемо проблеми в освіті перекладати на місцевий рівень, - впевнений Олександр Співаковський

Більше того, в умовах децентралізації влади, важливо проводити реформи не заради економії коштів, а заради їх ефективного використання. Діти в сільській місцевості повинні мати доступ до якісної освіти.

При цьому, час переміщення до школи і назад не повинен перевищувати 30-40 хвилин. А це і питання наявності вже шкільного автобуса в місцевій громаді, і місцезнаходження опорної школи в районі.

«Освіта – це фундамент розвитку економіки, тому Верховна Рада України повинна врегулювати найближчим часом питання фінансування профтехосвіти і парламент має бути відповідальним за рішення, які приймає в стінах парламенту», - підкреслив в ефірі Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів