На Херсонщині прийнято обласний бюджет на 2013 рік

На Херсонщині прийнято обласний бюджет на 2013 рік
Сьогодні, 20 грудня 2012 року, продовжила роботу ХХ сесія Херсонської обласної ради, в рамках якої було прийнято обласний бюджет на 2013 рік.
Прийняття головного фінансового документу відбулось без особливих зауважень з боку народних обранців, за його прийняття проголосували 51 з 58 присутніх на сесії депутатів.

Голова обласної ради Віктор Пелих відверто зізнався, що «сьогодні сесія пройшла нормально, я очікував гіршого», та назвав прийняття бюджету - 2013 - консолідованим, адже його підтримали всі політичні сили.

За таке волевиявлення голова ОДА Микола Костяк подякував обласним депутатам, та запевнив, що не зважаючи на те, що бюджет області дуже напружений, однак він реалістичний і тому обласна влада обіцяє його виконати.

«Мені приємно, що сьогодні незалежно від політичних уподобань депутати підтримали бюджет. Бюджет дуже напружений, але реальний. В області є додаткові резерви по наповненню бюджету, але для цього треба працювати. Ми виконаємо цей бюджет, нам нікуди діватись», - запевнив після голосування голова облдержадміністрації.

Одним з резервів по наповненню обласного «гаманця», Микола Костяк вбачає в надходженні коштів, отриманих від легалізації праці та збільшенні рівня заробітної плати. Адже, як відомо, на сьогодні наш регіон «пасе задніх» по розміру середньомісячної зарплати. І цю ситуацію обласна влада обіцяє поліпшити вже наступного року.

Як стало відомо з доповіді начальника Головного фінансового управління ОДА Ігора Шепелєва, бюджет наступного року буде фінансуватись на рівні бюджету 2012 року, та всі програми, які діяли протягом поточного року продовжать свою роботу і в наступному.

Загалом, загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2013 рік складе 2 млр. 298 млн. 451, 175 тис. гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету становить 2 млрд 210 млн 749,5 тис. грн, спеціального фонду - 87 млн 716,75 тис. грн.

Загальний обсяг видатків обласного бюджету затверджений в розмірі 2 млр. 289 млн. 425, 805 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду - в сумі 2 млрд 197 млн 883,130 тис. грн., спеціального - 91 млн 542,675 тис. грн.

Субвенції з державного бюджету складуть 1 млрд 203 млн 536 тис грн, у тому числі на здійснення програм соціального захисту населення та на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

Додаткові дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів склали 19 млн 931 тис грн. Також встановлено обсяг резервного фонду обласного бюджету на 2013 рік у сумі 473 тис грн.

По завершенні роботи сесії Віктор Пелих висловив сподівання, що Новий 2013 Рік Херсонщина зустріне з прийнятими місцевими бюджетами всіх територіальних громад області

«Я вважаю, що всі бюджети області будуть прийняті на сесіях районних, міських, сільських та селищних рад до 25 грудня, та додав, - такого у нас ще не було».

Нагадаємо, що 18 грудня колегія облдержадміністрації розглядала прийнятий сьогодні бюджет області - 2013.

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів