«Цирк на воді» подарував казку дітям Херсона

«Цирк на воді» подарував казку дітям Херсона
В світі існує безліч цікавих і захоплюючих речей: театральні вистави, музейні колекції та експозиції, зоопарки та центри дозвілля.

Для дітлахів безліч можливостей весело та цікаво провести вихідні. На жаль, не всі херсонські родини, мають можливість забезпечити дітям цікаве та корисне дозвілля.

Інколи на заваді стають об'єктивні причини – відсутність грошей, а часто – це сім'ї, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов'язки. Тож бажання дітей відпочити разом з друзями, подивитись нову цікаву виставу або провести час в розвивальному центрі залишається мрією.

У Дніпровському районі мрії дітлахів збуваються. Протягом тривалого часу службою у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради в співпраці з соціально відповідальним бізнесом організовуються цікаві та корисні розважальні програми для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинились в складних життєвих обставинах.

Цього разу на дніпровських дітлахів чекав неймовірний подарунок – вистава Цирку на воді на території ТРЦ «Фабрика». Завдяки доброчинній підтримці адміністрації цирку 140 дітей побачили яскраве вогняне лазерне 3D-шоу, шоу фонтанів, театралізовані постановки акробатичних трюків та виступи більше 20 видів тварин. Для багатьох дітлахів – це була перша зустріч з вражаючим цирковим мистецтвом!

Служба у справах дітей висловлює вдячність за порозуміння та співпрацю директору цирку на воді «Рів'єра» Олександру Шекері, адміністратору цирку Андрію Шульзі, представнику служби у справах дітей Костик-Устенко Наталії за організацію та проведення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, що опинились в складних життєвих обставинах яскравої та незабутньої шоу-програми.

Головний спеціаліст
служби у справах дітей
Маніленко Н.О.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів