В Скадовську стартує акція — «Нащадки Великої Перемоги»

9 травня 2015 року виповнюється 70-а річниця найвеличнішої події ХХ століття- розгрому німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

У нашій країні свято Перемоги було і залишається всенародним святом.

На жаль, роки невблаганні до солдатів-переможців. І наш обов'язок згадати усіх тих, хто загинув на полях боїв, тих, хто вижив, але відійшов у вічність у післявоєнні часи і тих, хто й донині в шерензі ветеранів.

Своїм умінням боронити і перемагати, наші діди та батьки стали прикладом доблесті, вірності військовій присязі, любові до рідної землі, щирої віри у непорушну єдність поколінь і у щасливе майбутнє нашої держави. Цю, непорушну єдність поколінь, гідно підтвердили діти та онуки переможців, які стали учасниками бойових дій на території інших держав та отримали статус воїна — інтернаціоналіста.

Сьогодні її продовжують уже правнуки — учасники антитерористичної операції на Сході нашої країни, які самовіддано виконують конституційний обов'язок по захисту рідної Вітчизни, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

П'ять років тому Скадовською міською радою розпочато створення фотогалереї Слави солдатів Великої Вітчизняної війни. За підтримки скадовчан виготовлено декілька сотень фотопортретів. Завершуючи цю роботу, звертаємося до усіх жителів міста,- якщо на стендах відсутні фото ваших рідних, ви маєте нагоду до 10 квітня 2015 р. надати їх секретарю міської ради Бутенко О.І. ( кабінет №11, тел. 5-34-52) для увіковічення пам'яті.

Напередодні Дня Перемоги у місті стартує акція — «Нащадки Великої Перемоги».

Вважаємо, що по — праву, фотогалерею воїнів-переможців, мають продовжити портрети наших земляків воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО. Просимо скадовчан активно долучитися до цієї справи та надати родинні фотографії до вищеозначеної дати.

Доземний уклін солдатам Великої Вітчизняної війни ! Шана і повага їх нащадкам — воїнам -нтернаціоналістам, учасникам антитерористичної операції ! 70 — у Переможну Весну відзначимо разом: солдати-переможці, їх діти, онуки та правнуки!

Скадовська міська рада

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів