Єгор Устинов: з такою риторикою ми ніколи не повернемо анексований півострів

Партія, півострів, Устинов
Про це йдеться у заяві Херсонської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»:

- Сьогоднішнє голосування в Херсонській міській раді щодо неприпустимості подачі води до анексованого Криму є чи не найяскравішим прикладом за всю нинішню каденцію непрофесіоналізму та недієздатності депутатського корпусу.

32 депутати проголосували за Звернення до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради та Прем'єр-міністра, в якому вони висловлюються категорично проти подачі води з території України на Кримський півострів. Це говорить про те, що люди, яким були делеговані права вирішувати проблеми на місцевому рівні, абсолютно не розуміють ані своїх функціональних повноважень, ані свого виборця.

У той час, коли в Херсоні дефіцит бюджету скоро може дійти до позначки в 100 мільйонів (!), депутати займаються відвертою профанацією, вирішуючи подавати воду на Крим чи ні. Не маючи при цьому абсолютно ніякого відношення, як суб'єкти політичного управління, ні до води, ні до Криму!

У той час, коли в Основному Законі країни чітко прописано, що «Автономна Республіка Крим є невід'ємною частиною України ...», вони дозволяють собі голосувати за таке ганебне Звернення, прикриваючись ідеєю не допустити до водопостачання військові бази, і ігноруючи сотні тисяч свої співвітчизників (!) - мирних жителів, дрібних аграріїв, фермерів, які страждають від нестачі води. «Помщуся мамі - відморожу вуха» - з такою риторикою ми ніколи не зможемо повернути анексований півострів.

Ми, Херсонська регіональна організація ОП-ЗЖ, заявляємо, що дане Звернення є антиконституційним і антигуманним. Разом зі своїми прихильниками, налаштованими на рішення «кримського конфлікту» шляхом політичного діалогу, ми не брали участь в голосуванні. Воно відкрито показало всіх херсонських депутатів, для яких основна ідея нашої партії - мирного врегулювання ситуації в країні - є неприйнятною.

На тлі майже 50% херсонців (дані соціології), які підтримують відновлення поставок води до Криму, ця жменька політиків виглядає просто безглуздо. Ми разом зі своїми виборцями будемо відстоювати конституційні права наших кримських співгромадян і доб'ємося відновлення миру в Україні!
Єгор УСТИНОВ
Голова Херсонської Регіональної організації
«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів