Макс Плющ

Херсонський прозаїк, публіцист, інтерв'юєр

Лист у минуле

Лист у минуле
Привіт дружище! Хочу написати тобі. Тому беру і пишу!

Отож... Не бійся вдягатися не як всі! Ти хочеш зробити тату та пробити вухо, але думаєш, шо то буде безглуздо! Ага, повір через декілька років побачиш, як буде знущатися молодь над своєю зовнішністю. Так що твої закідони це ще ніщо!

Слухай не форматну музику і нехай з тебе сміються однолітки та батьки кажучи, що не маєш смаку! У майбутньому з'являться такі напрями музичні, аж навіть страшно про таке вдень говорити.

Дивися свій чорно-білий телик "Весна 346" з трьома каналами та насолоджуйся, бо потім будеш мати більше ста, а радості разом з тим менше чомусь. Поки дорослі не бачать підключай свою приставку "Денді" і давай садити кінескоп.

Пізніше виміняєш на наклейки ще й "Сєгу", то взагалі крутяк! До речі наклейки. Збирай, обмінюй, вигравай (маєш 5 тисяч шт.). Пізніше за них зможеш купувати у пацанів аудіокасети в свій касетник. Да, касети то дуже круто! Особливо з альбомами улюблених виконавців. Цілих 20 пісень на одній!

Переписуйся з друзями листами через пошту. Тиждень отримувачу йде лист, тиждень відповідь. Нічого зачекаєш! З двохтисячних листування почне здавати позиції, поки зовсім не втратить актуальності.

Лізь серед ночі на черешню до баби Нюри в іншому кінці села, бо шара то велика сила. Нехай черешні і зелені, зате даремні.

Не чекай поки знайомі привезуть влітку з міста скейт, щоб виклянчити на пів години покататися. Бери доски, підшипники і гайда майструвати тачку. Летиш з гірки, шуму більше ніж від танку, а тобі пофіг! Адреналін!

Поки все! Закінчую свою писанину. Можливо ще нашкрябаю. Не кашляй!

Макс ПЛЮЩ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон