Підсумки роботи промисловості Херсонщини за поточний рік

Короткі підсумки роботи промисловості Херсонщини за січень–листопад 2014 року підбило Головне управління статистики в Херсонській області.

У січні–листопаді 2014р. порівняно з січнем–листопадом попереднього року обсяг виробництва промислової продукції в цілому по області зменшився на 3,4%.

Випуск продукції у листопаді 2014р. порівняно з жовтнем 2014р. збільшився на 3,0%.

Випуск продукції проти січня–листопада 2013р. зменшили підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, машинобудування, добувної промисловості і розроблення кар'єрів, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання.

Водночас, випуск продукції збільшили підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції та харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів