Херсонці повернули в бюджет мільйони податкового боргу

Саме 72,1 млн. грн. з початку 2014 року отримано від боржників всіх форм власності до зведеного бюджету. У тому числі: до державного бюджету – 56,6 млн.грн., місцеві бюджети отримали 15,5 млн.грн.

Протягом 11 місяців поточного року направлено новоствореним боржникам (з врахуванням фізичних осіб) 4057 податкових вимог, перебуває описаним в податкову заставу майна на суму 15,3 млн. грн., у т.ч. майна комунальних підприємств – 10,9 млн. грн. (71,4 відс.), направлено до суду 864 позови про стягнення коштів та реалізації майна боржників на суму 180,4 млн. грн., стягнуто коштів з рахунків боржників – 4,5 млн. грн., реалізовано майна боржників – 206 тис. грн., перебуває в органах ДВС на стягненні 782 накази суду на суму 32,1 тис. гривень.

За словами заступника начальника ГУ ДФС у Херсонській області Наталії Невдах у своїй практиці фахівці підрозділів погашення податкового боргу керуються виключно нормами чинного законодавства та рішеннями суду. До суб'єктів господарювання боржників застосовуються заходи стягнення: по вилученню готівкових коштів, реалізації майна, а також ініціюванню тимчасової заборони виїзду за кордон фізичних осіб або керівників підприємств – боржників. Так, з початку року направлено до органів державної виконавчої служби 481 таке звернення.

Прес-служба ГУ Державної фіскальної служби у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів