На пунктах в’їзду-виїзду до окупованого Криму українські рятувальники терміново розгортають пункти обігріву

Стрімко погіршується ситуація на всіх трьох пунктах в'їзду-виїзду з окупованого Криму на материкову Україну.

Через підкреслену неквапливість російських митників з українського боку черги вантажівок уже розтягнулися на десятки кілометрів, і продовжують довшати

Після дводенного снігопаду вони вже загрузають у снігу, а у водіїв уже вичерпуються гроші на пальне, яке «далекобійники» зараз витрачають не на подолання далекого шляху, а на обігрів, аби не замерзнути. Тільки на пункті в'їзду-виїзду Чонгар кількість вантажівок у черзі вже перевищила 160 машин. І прибувають нові. До того ж, після закриття залізничного сполучення з Кримом зі станції Новоолексіївкак автобуси саме сюди привозять пасажирів. Котрі змушені пішки долати тимчасовий кордон під «крижаним дощем» та в умовах чергового зниження температури.

Начальник Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області полковник Сергій Чорний уже віддав розпорядження терміново розгортати на кордоні пункти тимчасового обігріву – намети з «буржуйками». За потреби, водіям та пасажирам поїздів тут готуватимуть і гарячий чай, та з харчами якраз не сутужно: є придорожні кафе, а ще чай та каву пропонують і метикуваті комерсанти з навколишніх сіл, котрі вже розгорнули на узбіччі свої столики з термосами та іншим нехитрим крамом.

Голос України

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів