На Херсонщині сільський шериф врятував дідуся

Станіслав, допомога, Яновський
У селі Станіслав інспектору з охорони правопорядку та благоустрою сільради Федору Волошину зателефонував односелець.

І поділився тривогою: 74-річний одинокий пенсіонер (його дорослі діти виїхали на заробітки за кордон, і там залишилися), котрим він опікувався і котрому купував продукти, вже три дні не відповідає на телефонні дзвінки, й не відчиняє дверей свого дому на вулиці Робочій. Співбесідник сказав, що відчуває недобре, і попросив інспектора перевірити, як почувається його підопічний.

«Хатина, де жив пенсіонер, навіть ззовні виглядала дуже занедбаною – там навіть вікна замість скла виявилися заклеєними прозорою плівкою. Самого господаря було не видно й не чути, але двері оселі були замкнені зсередини. З дозволу сільського голови та сусідів двері відкрив, і виявив старенького на крижаній підлозі. Він уже нікого не впізнавав, ледь міг говорити, і був дуже виснаженим – адже не їв три дні поспіль, — згадує Федір Євгенович. – Викликали машину «швидкої допомоги», яка й відвезла дідуся до районної лікарні. Окрім виснаження, в нього ще й діагностували загальне переохолодження.

На жаль, не для всіх у біді знаходиться свій рятувальник – не шериф, в хоча б небайдужий перехожий. На вулиці Лавреньова у Херсоні, приміром, занадто пізно знайшли невідому жінку років п’ятдесяти. Вона провела ніч на вулиці, і під ранок уже ледве дихала. Її також негайно доправили до лікарні, де вона за дві години й померла від того ж переохолодження. Тепер поліція намагається встановити особу загиблої.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон