Крадії оливи знеструмили ціле село на Херсонщині

олива, трансформатор, підстанція
До неймовірних масштабів аварії для невеликого села П’ятихатки, що у Високопільському районі Херсонської області, призвела крадіжка трансформаторної оливи. Злочинці злили понад 280 літрів цієї технічної рідини у трансформаторній підстанції поблизу села. Це призвело до знеструмлення більше півсотні осель селян.

Ремонт пошкодженого після зливання оливи обладнання вимагає чималих матеріальних затрат та часу. Тож і споживачі на цей період змушені залишатися без електроенергії. Бригаді енергетиків Херсонобоенерго для відновлення енергопостачання до домівок мешканців населеного пункту довелося повністю замінювати трансформаторну підстанцію.

Про подію повідомлено до Головного управління Національної поліції в Херсонській області, де її занесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Енергетики звертаються до громадян з проханням не покривати злочинців, чиї дії призводять до знеструмлень. Повідомити інформацію про осіб, які зливають оливу, крадуть електроенергію, розукомплектовують лінії електропередачі можна за телефоном «102» або на телефон гарячої лінії 0552-421-666.

Трансформаторна олива має у своєму складі спеціальну хімічну речовину, яка робить її непридатною для подальшого використання деінде. Ця речовина псуватиме, а в подальшому навіть може вивести з ладу техніку, до якої потраплятиме разом з викраденою оливою.
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон