Навчальним закладам Херсонщини не дають спокою анонімні терористи

Навчальним закладам  Херсонщини не дають спокою анонімні терористи
Навчальні заклади Херсонщини дедалі частіше перетворюються на мішені для анонімних терористів.

Так, школу-інтернат у Бериславському районі області "замінував" своїм телефонним дзвінком 62-річний селянин. Коли поліцейські ідентифікували його особу та хотіли допитати, їм це не вдалося -- "мінер" виявився такий п'яний, що не міг до пуття пояснити мотив злочину.

Розшукують правоохоронці також невідомого поки що "жартівника", котрий повідомив про вибухівку у гімназії № 6 та школі № 24 Херсона.

Щоправда, знайти його буде важче, оскільки невідомий не користувався послугами мобільного зв'язку, а пересилав свої пафосні звернення через мережу Інтернет.

Правоохоронці вже встановили, що вони надходили з віддаленого серверу, який був за кордоном, тобто це - не витівка якогось малолітнього хулігана. Та й лексика його звернень була цілком "доросла" - їх автор відверто збиткувався над поліцейськими та рятувальниками. Ось короткі витяги з таких електронних листів: "Будьте завжди пильні, і колись воно окупиться", "Жарти скінчилися! Сьогодні день мого тріумфу. Запасайтеся мішками для трупів та вирушайте до гімназії № 6".

Голос України
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів