Сирота на Херсонщині човен викрав

Сирота на Херсонщині човен викрав
На Херсонщині перед судом постав вихованець сімейного дитбудинку. У одному з сіл Скадовського району області 17-річний хлопець заліз до підвалу гуртожиткумісцевого сільськогосподарського виробничого кооперативу.

Консервація та інструменти, які належали мешканцям гуртожитку, його не привабили. Але перед таким «скарбом», як гумовий човен із веслами, спінінг із котушкою та дві вудки, юний любитель риболовлі встояти не зміг. У два прийоми він усе рибальське начиння витяг та сховав. Однак власниця майна загальною вартістю близько п'яти тисяч гривень виявила його зникнення, та дала знати до поліції.

Оперативники визначили, хто з місцевої молоді міг спокуситися такими речами. Незабаром вони знайшли і крадені речі, і самого злодюжку – котрий ще й залишив у підвалі свої відбитки пальців. Тож човен та вудки повернулися на місце, а їх викрадач потрапив під слідство.

Він одразу ж в усьому зізнався, і хутко почав виправлятися – встиг навіть вступити до профтехучилища у Херсоні. Але вирок отримав раніше, ніж документ про освіту, оскільки суд Скадовського району на перший раз дав йому три роки позбавлення волі із півторарічним випробувальним терміном.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів