На Херсонщині житлові багатоповерхівки перетворили на пастки для мешканців

На справжнісінькі "бомби сповільненої дії" примудряються перетворити власні квартири надміру винахідливі мешканці Херсонщини.

У селищі Мирне Каланчацького району області тутешній безробітний дозволив друзям вирізати у себе в "апартаментах" діючий газопровід, аби здати трубу на брухт, а за виручені гроші купити горілки.

Причому отвір у магістралі ніхто й не подумав ізолювати - туди просто запхали поліетиленовий пакет. Газ через нього однаково просочувався, заповняючи не тільки квартиру, а й весь під'їзд багатоповерхівки на вулиці Шевченко. Від вибуху людей врятувала пильна сусідка пияка - вона почула специфічний запах газу й викликала аварійку.

Ще один небезпечний "жарт" утнув мешканець міста Каховки. Той вирішив украсти трохи електроенергії і для відмотування лічильника перекинув контакти...на загальну для під'їзду трубу водогону. Отримавши удари струму під час миття, сполохані сусіди також кинулися телефонувати до аварійних служб.

І під час обстеження "ліве" підключення виявили, усунувши імпровізовану пастку від горе-умільця, через яку хтось міг загинути.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон