Херсонська МВА організувала розважальну програму для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Херсонська, дітей-сиріт, розважальну, програму
Діти не повинні бачити війни, але у нашій громаді його затьмарили звуки вибухів та сирен.

Саме у цей важкий для всієї країни час діти найбільше потребують любові, турботи та уваги дорослих.

До Міжнародного дня захисту дітей Херсонська міська військова адміністрація організувала розважальну програму "Творимо добро дітям" для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які проживають у нашій громаді.

Служба у справах дітей у співпраці з благодійними та громадськими організаціями подарували яскраве свято 40 діткам, які завітали на дійство до безпечного простору разом з дорослими.

Діти брали участь у пізнавальних вікторинах, майстер-класах, грали у настільний хокей та інше. Розважальну програму провів веселий та винахідливий аніматор.

Радісні діти отримали подарунки: іграшки, книжки, солодощі, канцелярські набори, пледи тощо.

Велика подяка всім, хто долучився до організації заходу та подарував дітям такі, наразі вкрай важливі, яскраві емоції - ГО "Сильні бо вільні", БФ "Країна спорту" (м. Київ), ГО "Дівчата", МВЦ "4UA" та церкві "Голгофа".Нехай кожна дитина буде щасливою, вільною, захищеною! Мирного неба, міцного здоров'я та щирої радості в очах! - повідомляє Роман Мрочко
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон